30 Kasım 2012 Cuma

Rüyada başarılı görmek ya da başarmış görmek ne anlama gelir ?

Bir başarı hayal etmek size büyük bir durum ya da projenin sonucundan memnun olacağınızı gösterir.

Rüyada kaza görmek ne anlama gelir ?


Rüyanızda bir kaza olduğunu görürseniz bilinçaltınızda geçmişe yönelik işlediğiniz bir eylem nedeniyle suçluluk duyduğunuz ve bu suçluluk duygunuzu derine gömdüğünüz anlamına gelir. Alternatif olarak, kaza yapmış olduğunuzu görmeniz bir hata veya yanlışlıktan döndüğünüzü sembolize edebilir.

Bir araba kazası hayal etmek sizin duygusal durumunuzu sembolize eder. Derin korku ve kaygılarını saklıyorsun anlamına gelir. Kazayı kendiniz yaptıysanız ve bu sert bir kazaysa normal hayatınızda tehlikeli bir iş yapıyorsanız çok dikkat etmeniz ve yapacağınız işi yavaşça yapmanız gerekir.

Sevdiğiniz birini  kazada ölür görürseniz o kişiyle aranızdaki irtibatın zayıfladığı anlamına gelir. Eğer rüyanızda  araba kazasında öldüyseniz sevdiklerinizin ölümünüz karşısında olan tepkilerini görürseniz sizin gereksiz davranışlarınızın çevrenizdekileri olumsuz etkiliyor demektir.

Rüyada uçurum görmek ne anlama gelir ?



Rüyada uçurum görmek demek önünüzde reel hayatta yapmak istediğiniz bir eylemi yerine getirmekte engel vardır demektir. Bu engel şayet uğraşırsanız aşabileceğiniz bir engeldir.

Eğer uçurumdan kendinizi düşerken görüyorsanız bu bilinçaltınızla bağlantıdadır. Kendi hakkınızda zaman zaman kendinizin bile farkına varmadan gizlediğiniz duyguların ortaya çıkmasından korkuyor olmanız demektir.Bu korkunun nedenini kendiniz de bilemeyebilir ve anlamlandıramayabilirsiniz..Depresyonda olduğunuz anlamına da gelebilir.Maneviyatın eksik olduğu anlamına da gelebilir.

Rüyada taciz olduğunu görmek ne demektir ?



Rüyada birini kendin taciz ediyor görürsen reel hayatta yapacağın herhangi bir eylemden pişmanlık duyulacağı anlamına gelir.
Eğer sözlü veya fiziksel olarak kendin rüyanda taciz ediliyorsan sana bir haksızlık yapılacağı ve mağdur duruma düşeceğin anlamına gelir.Sen yararlanılan bir kişisin demektir.

Rüyada kürtaj görmek ne demektir


Rüyada kürtaj olduğunu görmek;  büyümenizin ya da ilerlemenizin engellendiğini göstermektedir. Rüyada kürtaj görmek özelikle kişinin kendinde kürtaj olduğunu görmesi büyük bir travmadan sonra bir refahın geleceğine dalalet eder.

Rüyada başka bir kişiyi kürtaj olurken görürseniz ve bu kiyi şahsen reel hayatınızda tanıyorsanız aranızın bu kişiyle bir müddet bozulacağına dalaalet eder. Eğer bu kişiyi bilmiyorsanız ilk paragraftakiaçıklamalar uygundur.
Kürtaj olan kişiyi ölmüş görürseniz o sıralarda yoğunlaştığınız bir sorununuza yaklaşımınınızın yanlış olduğunu gösterir. .